Pretitle-image

Hakkımızda

COŞKUNOĞLU GIDA İMALAT VE TİC. A.Ş. 

Firmamız, sektöre ilk adımını 1946 yılında küçük bir kasap olarak atmıştır.1985 yılında Zonguldak Acılık mevkiinde kurduğu imalathane ile sucuk üretimine başlamıştır. Kuruluşundan bu yana, kalite için değişim ve gelişim bilincini benimsemiş; Bu bilinçle, yıldan yıla üretim tekniklerini geliştirmiş ve el değmeden hijyenik üretimi sağlayan modern makineler satın almıştır.

Hammadde girişinden sevkıyata kadar, üretimin her aşamasını bünyesinde gerçekleştiren Coşkunoğlu Gıda bu gün 1200 m² kapalı alanda et ürünleri üretimini gerçekleştirmektedir. Sektörü ve teknolojiyi yakından takip eden firmamız ürün çeşitliliğini artırarak, kangal sucuktan sonra, parmak ve mangal sucuk, salam ve sosis üretimlerine de başlamıştır. Satış mağazamızda kendi imalatımız olan pastırma ve kavurma ürünlerimizde tüketicimizin beğenisine sunulmaktadır.

 

Firmamız uluslararası kalite sistemlerini bünyesinde kurarak uygulamaya geçirmiş ve 2006 mart ayında TÜV SÜD tarafından belgelendirilerek ürünlerini ISO 9001 : 2000 ve HACCP belgeleri ile koruma ve garanti altına alarak her geçen gün biraz daha güçlenmektedir. Ürettiğimiz ürünlerin kalitesi ve müşterilerimizin memnuniyeti başarılarımızın sürekliliğinin anahtarıdır.

 

Et ürünleri üretiminin Zonguldak’ta ki kurucusu olarak hedefimiz; tüketicilerin beklenti ve istekleri doğrultusunda ürün gurubunu ve kalitesini sürekli geliştirerek, kendi pazarımızda lider olmaktır.

Firmamız tüm çalışanlarıyla başarılı ve verimli takımlar halinde çalışarak DORUK markalı ürünlerimizin kalitesini doruğa çıkarmayı hedeflemektedir.

 

Doruğun Lezzeti, Lezzetin Doruğu…!